T351C106K010AS
KEMET Electronics
Tantalum Through-Hole Capacitor - Radial - 10uF 10% - 10VDC - 0.1 in Lead Spacing - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +