SSR10HS-05495
KEMET Electronics
Common Mode Chokes/Filters 49.5mH 0.5A 11.5mm
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +