SSHB21HS-R18095
KEMET Electronics
Common Mode Chokes/Filters 1.8A 9.5mH 21mm Dual
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +