SMR10154H63A01L4BULK
KEMET Electronics
Capacitor Film 0.15uF 63V PPS 2.5% Molded 10mm 150A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +