SMR10105J63A04L16.5CBULK
KEMET Electronics
Cap Film 1uF 63V PPS 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 150C Automotive Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +