SBCP-47HY150B
KEMET Electronics
Power Inductors-Leaded 15uH 20% 1.25A DCR=87mOhms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +