SBCP-14HY680B
KEMET Electronics
Power Inductors-Leaded 68uH 10% 1.7A DCR=110mOhms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +