SBC3-150-232
KEMET Electronics
Power Inductors-Leaded 15uH 20% 2.3A DCR=50mOhms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +