R82EC4100CK70K
KEMET Electronics
Film Capacitors 100V 1 uF 105C 10% 2 Pin LS=5 mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +