R82EC3100Z370K
KEMET Electronics
Film Capacitors 100V 0.1 uF 105C 10% 2 Pin LS=5
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +