R60PN33305050K
KEMET Electronics
Metallized Polyester Film Capacitor - 0.33uF ±10% - 630VDC - -55°C to +105°C - 22.5mm Lead Spacing - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +