PMR209MC6100M100R04
KEMET Electronics
Cap RC Network 0.1uF 630V 20% 100 Ohm 30% 1/2W 1R/1C 85C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +