P405CE474M125AH101
KEMET Electronics
Cap RC Network 0.47uF 250V 20% 100 Ohm 30% 1R/1C 85C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +