MPXV1D1235L3R3
KEMET Electronics
Metal Composite Inductor - SMD - 3.3uH ±20% - 12.5A - 12.2mOhm - -55°C to +155°C - 12x12x3.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +