MPXV1D1040LR33
KEMET Electronics
Metal Composite Inductor - SMD - 0.33uH ±20% - 29.7A - 1.9mOhm - -55°C to +155°C - 10x10x4mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +