MPXV1D1040L2R2
KEMET Electronics
Metal Composite Inductor - SMD - 2.2uH ±20% - 14.6A - 7.9mOhm - -55°C to +155°C - 10x10x4mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +