MPX1D1264LR68
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 0.68uH ±20% - 35.4A - 1.9 mOhm - -55°C to +155°C - 12x12x6.4mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +