MPX1D1235L1R0
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 1uH ±20% - 21.5A - 4.2 mOhm - -55°C to +155°C - 12x12x3.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +