MPX1D1040L470
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 47uH ±20% - 3A - 182.6 mOhm - -55°C to +155°C - 10x10x4mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +