MPLCG0530LR47
KEMET Electronics
Power Inductors-SMD 0.47uH 20% 8.7A DCR=5mOhms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +