MPCV1060LR68
KEMET Electronics
Power Inductors-SMD 0.68uH 20% 38A DCR=1.4mOhm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +