L1007C3R3MPWST
KEMET Electronics
Inductor RF Chip Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 0.27A 0.11Ohm DCR 1007 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +