GTX-3300-Y474
KEMET Electronics
EMI-RFI Filters 500VAC/500VDC 30A 300ohm 3 Phase 2 Stage Screw UL, c-UL, TUV | KEMET GTX-3300-Y474
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +