F861BP474J310C
KEMET Electronics
Cap Film Suppression X2 0.47uF 310VAC PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial 15mm 110C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +