F611JF474K050C
KEMET Electronics
Cap Film 0.47uF 50V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 105C Automotive Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +