F461BS105K250A
KEMET Electronics
Polypropylene Film Capacitor - 1uF ±10% - 250VDC - +85°C - 15mm Lead Spacing - Bulk
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +