F461BB223M630A
KEMET Electronics
Polypropylene Film Capacitor - 0.022uF ±20% - 630VDC - +85°C - 15mm Lead Spacing - Bulk
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +