F461BB104G250L
KEMET Electronics
Polypropylene Film Capacitor - 0.1uF ±2% - 250VDC - +85°C - 15mm Lead Spacing - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +