F450FM154J2K0C
KEMET Electronics
Cap Film 0.15uF 2000V PP 5% (31.5 X 14.5 X 24.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 105C Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +