F450DM224J630C
KEMET Electronics
Film Capacitors 630V 0.22uF 5% LS=22.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +