F450BD682J1K6C
KEMET Electronics
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +