EXV337M025A9PAA
KEMET Electronics
Surface Mount Electrolytic Capacitor - 330uF ±20% - 25VDC - 0.12 ohm@100KHz - 10.2 x 10mm Dia - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +