ERK610Z472MCRU
KEMET Electronics
Cap Ceramic 0.0047uF 400VAC/300VAC Y5U 20% Through Hole 7.5mm Radial 125A°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +