CWR11HH155KBT250
KEMET Electronics
Cap Tant Solid 1.5uF 15V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 (0.1%FR) 8 Ohm 125A°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +