CKR06BX105KSV
KEMET Electronics
Cap Ceramic 1uF 50VDC X7R 10% RDL 5.08mm 0.001%(FR) Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +