C961U332MWWDAAWL20
KEMET Electronics
Ceramic Disc Capacitor - 3300pF ±20% - 760VAC - Y5U - 13mm Dia - 10mm Lead Spacing - Straight Leads - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +