C931U152MWWDAAWL40
KEMET Electronics
Ceramic Disc Capacitor - 1500pF ±20% - 760VAC - Y5U - 10mm Dia - 10mm Lead Spacing - Straight Leads - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +