C921U332MZVDBA7317
KEMET Electronics
Ceramic Disc Capacitor - 3300pF ±20% - 440VAC - Y5V - 9mm Dia - 10mm Lead Spacing - Kinked Leads - Ammo Pak
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +