C921U102KYYDBAWL40
KEMET Electronics
Ceramic Disc Capacitor - 1000pF ±10% - 400VAC - Y5P - 9mm Dia - 10mm Lead Spacing - Kinked Leads - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +