C907U101KZYDBAWL40
KEMET Electronics
Ceramic Disc Capacitor - 100pF ±10% - 440VAC - Y5P - 7mm Dia - 7.5mm Lead Spacing - Kinked Leads - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +