C901U101KVYDAAWL20
KEMET Electronics
Ceramic Disc Capacitor - 100pF ±10% - 400VAC - Y5P - 7mm Dia - 10mm Lead Spacing - Straight Leads - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +