C751U332MTVDBAWL25
KEMET Electronics
Safety Capacitors 440VV/ 440VAC 3300pF Y5V 20% LS=10mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +