C4AQQLW5120M38J
KEMET Electronics
Power Film Capacitor - 12uF ±10% - 1100VDC - 2 Pins - 43x25x42mm - Automotive Grade
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +