C4AQOLW5100P36J
KEMET Electronics
Power Film Capacitor - 10uF ±10% - 900VDC - 2 Pins - 35x24x42mm - Automotive Grade
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +