C410C681J5G5TATR
KEMET Electronics
Cap Ceramic 680pF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
Description +
Search Keywords: C410C681J5G5TATR
  • Part No:
    C410C681J5G5TATR
  • Alias/AKA:
    C410C681J5G5TA7200
  • Dielectric:
    C0G
  • Voltage:
    50 VDC
  • Capacitance Value:
    680 pF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    2.54 x 4.32 mm