C1812C124J5GACTU
KEMET Electronics
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.12uF, Surface Mount, 1812
Description +