C052C471K2R5TA
KEMET Electronics
Multilayer Ceramic Capacitor - Radial Thru Hole - 470pF ±10% - 200VDC - C0G - 4.83 x 4.83 x 2.29mm - 5.08mm (.20 in) Lead Spac ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Multilayer Ceramic Capacitor - Radial Thru Hole - 470pF ±10% - 200VDC - C0G - 4.83 x 4.83 x 2.29mm - 5.08mm (.20 in) Lead Spacing - Bulk