C0402C100C8GACTU
KEMET Electronics
Multilayer Ceramic Chip Capacitor - 0201 - 10pF ±0.25pF - 10VDC - C0G - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +