A521EF331M400A
KEMET Electronics
Cap Aluminum Lytic 330uF 400V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.449 Ohm 1840mA 15000h 85C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +