R82EC3100Z370K
R82EC3100Z370K
KEMET Electronics
In Stock: 49,000
Minimum Order: 1,800
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
82EC3100Z370K
KEMET Electronics
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +